wojtek.sobek@o2.pl | +48 501 254 131 | UNILUTRON

OKNA

Okna AWILUX

Awilux jako część grupy producencko-handlowej AMAZING WINDOWS, działa na rynku polskim i europejskim od 2006 roku. Produkcja oparta o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to, że solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania określają okna AWILUX.

Z przyjemnością informujemy, że firma Awilux Polska, producent stolarki okienno - drzwiowej, będącej w stałej ofercie naszego salonu, została włączona do programu Schüco Premium Partner. Oznacza to stosowanie przez firmę Awilux najwyższych standardów produkcyjnych, a tym samym dołączenie do grona firm eksperckich w obszarze systemów aluminium i PVC.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że pracownicy naszego salonu służą Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi okien, drzwi i systemów przesuwnych Awilux.

8

Sklep partnerski:
UNILUTRON
ul. Grzymały Siedleckiego 27-29
85-868 Bydgoszcz
kom. 501 254 131
wojtek.sobek@o2.pl

Okna w ofercie UNILUTRON

Okna spełniają najnowsze normy europejskie i międzynarodowe. Wykorzystany profil to Gealan pięcio i sześciokomorowy, co zapewnia wysoką szczelność i izolację akustyczną.

Dla uzyskania lepszego efektu izolacji cieplnej zastosowano pakiet trójszybowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo także rolety zewnętrzne tradycyjne i z napędem elektrycznym. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę - towar sprzedawany jest wraz z montażem lub na Państwa życzenie bez montażu.